+38 (044) 490-32-48 +38 (044) 490-32-49
info@wm-ua.com.ua

Про компанію

Компанія ТОВ “ВМ Україна” є офіційним дистриб’ютором Weidmuller GmbH, Conductix Wampfler GmbH, Bernstein AG, FrigorTec GmbH, Delcon Ltd, AUER Signal GmbH, Lm-Therm Elektronik AG, LUMEL SA, SIBRE Siegerland Bremsen GmbH, HELMKE Gruppe, MR GmbH, Proconect, VLux, MESKOTEX, Ortac, Tratos Cavi в Україні.


Компанія Weidmuller є досвідченим експертом в області передачі, обробки і перетворення сигналів, даних і електроенергії в промислових умовах.

Виробнича програма Weidmuller включає в себе клеми, клемні колодки, з’єднувачі для друкованих плат, з’єднувальні компоненти для промислових мереж, прилади електроживлення, релейні модулі, перетворювачі сигналів, пристрої захисту від перенапруг та ін. Окрему групу продукції Weidmuller становлять вироби для жорстких умов експлуатації, а також корпуси та інші компоненти (зокрема, спеціальні кабельні сальники) для застосування у вибухонебезпечних умовах.

Електроустановчі вироби, засоби маркування та широкий спектр електромонтажного інструменту забезпечують логічне завершення програми поставок. Продукція відповідає не тільки обов’язковому стандарту ISO 9001, але також піддається додатковим перевіркам і тестам. Для цього компанія Weidmuller має свою власну лабораторію, висококваліфікований персонал і працює з незалежними сертифікаційними установами.


Компанія Conductix Wampfler є світовим лідером в системах передачі енергії і даних.

Conductix Wampfler представлений в світі великою мережею офісів продажів, обслуговування та виробничими майданчиками. Компанія нараховує понад 1100 співробітників по всьому світу. Має свої представництва на всіх континентах.

Устаткування Conductix Wampfler широко застосовується в різних сферах і галузях. Можна виділити п’ять ключових галузей, які не можуть обійтися без такого типу обладнання:
1. Перевалка контейнерів;
2. Гірничодобувна промисловість і перевалка сипучих матеріалів;
3. Кранобудуванні;
4. Автомобілебудування;
5. Інтралогістіка.


Bernstein AG компанія яка відома на світовому ринку як розробник і виробник вимикачів безпеки, датчиків і корпусів. Виробничі технології сконцентровані на максимальному захисті і полегшенні роботи оператора за допомогою машин і процесів безпеки. Це і є комплексною програмою продукту, який повністю відповідає відповідним вимогам безпеки в широкому діапазоні конкретних застосувань.


Компанія FrigorTec GmbH – спеціалізується в області виробництва промислових кондиціонерів серії CRANEFRIGOR для кранів (електроприміщення і кабіни машиніста) різної конфігурації. Конструкція серії CRANEFRIGOR розроблена з урахуванням екстремальних умов роботи: вібрація, ударні навантаження, теплове випромінювання, особливо сильна запиленість і при температурі, навколишнього середовища від -40 ° C до 90 ° C.

FrigorTec пропонує рішення для обладнання систем по охолодженню зернових. GRANIVENT ідеально придатний для вентиляції безпосередньо після надходження врожаю в сховище. При подальшому охолодженні за допомогою GRANIFRIGOR ™ запобігає псування зерна комахами та пліснявими грибками. Охолодження зернових із застосуванням холодильної установки фірми FrigorTec забезпечує природну консервацію зернових, рису та олійного насіння.


Компанія Delcon Ltd була заснована в 1975 році як спеціалізоване виробництво твердотільних інтерфейсних реле. Реле розроблені на основі імпульсного перетворення, що забезпечує унікальні переваги перед традиційними оптопарами і електромеханічними реле. Дані технології забезпечують тривалий термін роботи і дозволяють уникнути проблем при експлуатації реле в важких виробничих умовах, де високі шуми, наведення і проблемні навантаження.


Продукція компанії AUER Signal GmbH поєднує в собі новітні технології з високою якістю виконання і надійністю.
Компанія постійно вдосконалює вироблене обладнання та клієнти в більш ніж 50 країнах світу найкраще підтвердження якості продукції! Сигнальні прилади від компанії AUER отримали широке застосування в захисті безпеки адміністративних, промислових, сільськогосподарських і торгових об’єктів і автоматизації виробництва.


Компанія Lm-Therm Elektronik AG є фахівцем в галузі промислової кліматизації. Lm-Therm Elektrotechnik AG надає широкий спектр рішень для всіх систем опалення та технології вентиляції. У портфоліо компанії входять: чотири різних систем опалення, дві системи охолодження, термостати та інші контрольні прилади, що в комплексі забезпечує оптимальний клімат-контроль для вашої шафи керування.


LUMEL S.A. компанія яка вже понад 60 років є лідером серед виробників контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматизації (аналізатори, вимірювачі, трансформатори струму, реєстратори, регулятори). LUMEL S.A. має високий рівень підготовки працівників і сучасні методи проектування, виробництва і досліджень.


VLUX (Бельгія) є одним з найактивніших світових лідерів в розробці, виробництві та комерціалізації високоякісних світильників, захищених від атмосферних впливів.


Компанія Maschinenfabrik Reinhausen GmbH (MR) – провідне підприємство групи компаній Reinhausen, засноване в 1868 в м Регенсбурзі і працює в сфері електроенергетики. Основною сферою діяльності MR є регулювання силових трансформаторів за допомогою пристроїв РПН, які забезпечують надійне енергопостачання. А також виробництво ізоляційних циліндрів з епоксидної смоли, посилених скловолокном, їх подальша обробка та виготовлення композитних порожніх ізоляторів.

Детальніше: https://www.reinhausen.com/ru/


HELMKE – визнаний у всьому світі фахівець в області комплексних приводних систем. В спектр компанії входить продукція стандартного і індивідуального виконання – електродвигуни (змінного і постійного струму, високовольтні, вибухонебезпечного виконання) і приводні системи на базі частотних перетворювачів.


Підприємство PROCONECT засновано в 1981 році. За минулий період PROCONECT пройшов великий шлях розвитку, і зараз роз’єми PROCONECT широко відомі як синонім слова “якість”. Завдяки своїй міцній конструкції, роз’єми PROCONECT широко застосовуються в важких умовах. Tratos Cavi – італійська компанія з багатою історією сягає корінням в 1960-і роки і величезним виробничим досвідом в кабельної індустрії, що випускає широкий асортимент продуктів для вузькоспеціалізованих галузей. Tratos Cavi є одним з провідних європейських виробників електричного, електронного та волоконно-оптичного кабелю.


SIBRE Siegerland Bremsen GmbH – всесвітньо відома компанія, що має більш ніж 60-річну історію, яка розробляє і виробляє гальмівні системи і компоненти приводів для застосування в промисловості. Розробкою гальм SIBRE займається команда висококваліфікованих інженерів, техніків і дизайнерів, що дозволяє адаптувати вироблене обладнання до все більш складним завданням.


Tratos Cavi – італійська компанія з багатою історією сягає корінням в 1960-і роки і величезним виробничим досвідом в кабельної індустрії, що випускає широкий асортимент продуктів для вузькоспеціалізованих галузей. Tratos Cavi є одним з провідних європейських виробників електричного, електронного та волоконно-оптичного кабелю.


Виробництво «Ortac» було засновано в 1969 році. На сьогодні «Ortac» виробляє пластикові та металеві кабельні вводи, аксесуари для різних галузей промисловості і ринків: машинобудування, автомобілебудування, залізниць, електротехніки та устаткування, небезпечних зон, освітлювальної промисловості та інших. Продукція «Ortac» розробляється і виготовляється на власному заводі в Стамбулі.


Чим ми можемо бути корисні для Вас? Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, чим Ви займаєтеся. В основі, безумовно, індивідуальний підхід до кожного клієнта, починаючи від допомоги у виборі необхідної продукції для вирішення поставлених завдань, закінчуючи післяпродажним обслуговуванням.

 

Новини та статті